O službe

Služba SledovaniTV.cz sa stala veľmi obľúbeným zdrojom signálu u veľkej skupiny operátorov, pretože ako jedna z prvých v Českej republike priniesla dlho očakávanú možnosť legálne sledovať televíziu aj na počítači, tablete či mobilnom telefóne. Pokiaľ máte doma chytrú televíziu SmartTV značiek LG, Panasonic alebo Samsung, môžete túto službu začať využívať ihneď bez dodatočného set-top-boxu, rovnako tak ako na počítači, tablete alebo telefóne.

viac informácií na www.sledovanietv.sk

Balíček SLOVENSKO - 5 € / mesiac

Užite si naplno základnú skupinu televíznych kanálov. Slovenské a zahraničné televízie doplnené o športové, hudobné, filmové a zahraničné stanice vrátane českých rádií. Všetky GO kanály môžete navyše sledovať kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Markíza HD
WAU
ČT Šport
NOVA International
ÓČKO
Dajto HD
Doma HD
ČT art HD
Jednotka HD
ÓČKO Express
JOJ HD
ČT2 HD
ČT24 HD
Dvojka HD
ÓČKO Gold
JOJ Plus HD
ČT Déčko HD
ČT1 HD
TA3
Prima Plus
SPORT 5
POLAR
ORF eins
RUSSIAN TODAY
DUNA
RELAX
NOE TV
ORF2
Mňam TV
DUNA
RETRO
Šlágr TV
FRANCE 24
M1
KINO SVET
POLSAT
RUSSIAN TODAY
M2
Nat Geo Wild
Food Network
Retro Music Television
Discovery HD Showcase
Discovery Science
Dorcel TV
National Geographic
Fine Living Network
VH1
Travel Channel
Viasat Explore

Balíček BASIC SK - 13 € / Mesiac

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkom BASIC. Veľmi vhodne rozširuje základné české kanály o stanice zameraných na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov na zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka BASIC sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať, na čo bude chcieť.

JOJ Cinema
Sport 1
Nickelodeon
CNN
AXN
Sport 2
Československo / Festival
TV5 Monde
AXN Black
Arena sport 1
Jim Jam
Film +
AXN White
Auto motor sport
Minimax
AMC
FilmBox
Film Europe
Discovery
Deluxe music
National Geographic
Relax
Discovery: TLC
MTV
Animal planet
Rebel
Discovery Science
RiK
Eurosport
Cartoon Network
Discovery Turbo Extra
Eurosport 2
Boomerang
Investigation Discovery

Balíček FilmBox - 7 € / Mesiac

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

FilmBox
360 Tune Box
Fight Box
DocuBox
Fast & Fun Box
Fashion Box
FilmBox Arthouse
Eroxxx
FilmBox Extra HD
FilmBox Premium
FilmBox Familie
FilmBox Plus
Erox

Balíček SPORT - 7 € / Mesiac

Objednajte si ŠPORT – programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.

Nova Sport 1
Nova Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport 1
Sport 2
Arena sport 1
Auto Motor Sport
Golf Channel

Balíček DOKU - 4 € / Mesiac

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.

Animal Planet
Fishing&Hunting
Discovery
Discovery : TLC
Discovery Science
Discovery Turbo Xtra
Investigation Discovery

Balíček Detský SK - 4 € / Mesiac

Cartoon Network
Boomerang
Nickelodeon
Nick Jr.
Jim Jam
Minimax
Nick Jr EN
RiK

Balíček HBO + HBO GO - 11 € / Mesiac

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Balík obsahuje službu HBO GO, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na vašom počítači, mobilu, tabletu alebo televízii.

Balíček HBO - 8,40 € / Mesiac

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

HBO
HBO 2
HBO 3

Balíček HBO GO - 9 € / Mesiac

HBO GO je služba, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na Vašom počítači, mobile, tablete či televízii s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať Vaše obľúbené seriály z produkcie HBO, populárne blockbustery, komédie, dokumenty a špeciálne záznamy z natáčania – kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

Spätné prehrávanie 50 hodín + Nahrávky 50 hodín 2 € /MESIAC

Aktivujte si možnosť 50 hodín spätného sledovania a 50 hodín nahrávok u všetkých kanálov, ktoré máte aktívne. Tieto služby Vás oslobodia od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

120 hodín nahrávok 3,30 € / MESIAC

Uložte si každý obľúbený program, nechajte nahráť všetko, čo by Vám mohlo uniknúť. S nahrávkami budete mať až 120 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

Dva streamy - 2 € / Mesiac

Doprajte každému členovi rodiny chvíľku oddychu s televíziou na 2 tabletoch, telefónoch či počítačoch (maximálne je možné zaregistrovať 4 zariadenia).

Apple TV - 1,30 €

Využite možnosť prepojenia Vášho účtu SledovanieTV s Apple TV a vyskúšajte si moderné, rýchle, príjemné prostredie našej aplikácie. Nie je na čo čakať, môžete sa len tešiť!

Set - top box 2x - 1 €

Premente staršie televízory na chytré multimediálne centrum ktoré ponúka rôzne funkcie a pohodlné ovládanie.

Smart TV 2x - 1 €